ویزای کانادا

امروزه که سفر به اقصی نقاط جهان یه بخش جدانشدنی از زندگی افراد تبدیل شده، کشور کانادا توانسته نظر بسیاری از گردشگران را به سوی خود معطوف کند. در واقع، به دلیل جذابیت‌های طبیعی و فرهنگی کانادا، این کشور به یکی از مقصدهای داغ گردشگری برای سفرهای خانوادگی و حتی سفرهای تحصیلی و کاری تبدیل شده‌ ‌است که همه متقاضیان و گردشگران را برای ورود، وادار به دریافت ویزای کانادا می‌کند. ویزایی که بسته به هدف مسافرتی شما، امکان بازدید از کشور کانادا، ادامه تحصیل و یا شروع به کار را برایتان فراهم می‌کند. پس برای دستیابی به انتخاب درست، تنها کافی است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با انواع، شرایط و الزامات هر کدام از ویزای کانادا آشنا شوید.

ویزای کانادا چیست؟

همه افرادی که قصد سفر و بازدید از کانادا را دارند، برای ورود به این کشور به ویزا یا مجوز سفر الکترونیکی (ETA) نیاز دارند. ETA یک مجوز سفر الکترونیکی به کانادا است که فقط در دسترس شهروندان کشورهایی قرار می‌گیرد که برای ورود به کانادا نیازی به ویزا ندارند؛ به نوعی این افراد از دریافت ویزا معاف هستند.اما در ادامه برای شمایی که برای ورود به کانادا به مجوز ویزا نیاز دارید، به توضیح در مورد انواع ویزای کانادا و مراحل درخواست آن پرداخته‌ایم.

با انواع ویزای کانادا آشنا شوید!

بطور کلی دو نوع ویزا برای کشور کانادا تعریف شده است؛ ویزای موقت ویزای دائم

1. ویزای موقت کانادا (TRV)

ویزای موقت، همانطور که از نامش پیداست، به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان مهمان، برای یک دوره زمانی محدود (6 ماهه) شاهد زیبایی‌های کانادا باشید و با دوستان و خانواده خود ملاقات کنید.

انواع ویزای موقت:

ویزای موقت کانادا، انواع مختلفی از ویزاها را در برمی‌گیرد که از این بین، ویزای توریستی، ویزای تحصیلی و ویزای کار از جمله ویزاهای محبوب برای حضور موقت در کانادا هستند.

ویزای توریستی کانادا

یک یا چند بار اجازه ورود به مدت ۶ ماه
برای تجربه یک سفر تفریحی به کانادا، می‌بایست نسبت به دریافت ویزای توریستی یا همان ویزای ویزیتور اقدام کنید. ویزایی که می‌توانید بصورت ویزای سینگل (یک بار ورود)، ویزای مولتیپل (چند بار ورود) و یا سوپر ویزای خانواده دریافت کنید و حداکثر به مدت 6 ماه در کانادا حضور داشته باشید.
1-ویزای سینگل
2-ویزای مولتیپل
3-سوپر ویزای کانادا

ویزای کار کانادا

ویزای کاری کانادا به عنوان نیروی کار
چنانچه کارفرمایان در کانادا نتوانند یک شهروند یا مقیم دائم کانادا را برای پر کردن موقعیت شغلی خود پیدا کنند، می‌توانند نیروی کار خارجی را استخدام کنند. پس شما به عنوان یک نیروی کار خارجی با دریافت مجوز و یکی از انواع ویزای کار، می‌توانید بطور موقت در کانادا مشغول بکار شوید.البته ضمن ارائه ویزاهای مختلف کاری، دولت کانادا با ارائه برنامه‌های متعددی نظیر اکسپرس اینتری، برنامه نامزدهای استانی و… همواره در تلاش است تا از متقاضیان بسیاری استقبال نماید.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی در مقطع های متفاوت
اگر به فکر آن هستید تا تحصیلات خود را در یکی از مراکز آموزشی عالی و معتبر جهانی ادامه دهید، ویزای تحصیلی کانادا این فرصت بی‌نظیر را برایتان مهیا می‌سازد. این ویزا، شامل دو نوع ویزای دانش‌آموزی و دانشجویی می‌شود که بسته به مقطع تحصیلی، با در دست داشتن ویزای مناسب و پذیرش از یک دانشگاه، کالج، مدرسه یا موسسه آموزش، ادامه تحصیل را ممکن می‌کند.
2. انواع ویزای توریستی
ویزای سینگل
نوعی ویزای توریستی است که با دریافت آن تنها برای یک بار اجازه ورود به کشور کانادا را خواهید داشت.ویزای مولتیپل: برای سفر توریستی به کانادا، آن هم برای تعداد دفعات متعدد، نیاز به دریافت ویزای مولتیپل یا چندبار ورود را دارید. این ویزا با اعتباری برابر پاسپورت شما، در هر بار ورود این امکان را می‌دهد تا به مدت 6 ماه در کانادا حضور یابید. همچنین برای تمدید مدت حضور خود می‌توانید برای مدت کوتاهی (چند ساعت) خاک کانادا را ترک کنید و مجددا وارد این کشور شوید.سوپر ویزای کانادا: افراد بالای 18 سالی که در کانادا سکونت دارند، می‌توانند با ارسال دعوتنامه برای والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود و از طریق سوپر ویزای کانادا، امکان ورود به کانادا را برای آنها مهیا سازند.
سوپر ویزای کانادا
نوعی ویزای توریستی است که با دریافت آن تنها برای یک بار اجازه ورود به کشور کانادا را خواهید داشت.ویزای مولتیپل: برای سفر توریستی به کانادا، آن هم برای تعداد دفعات متعدد، نیاز به دریافت ویزای مولتیپل یا چندبار ورود را دارید. این ویزا با اعتباری برابر پاسپورت شما، در هر بار ورود این امکان را می‌دهد تا به مدت 6 ماه در کانادا حضور یابید. همچنین برای تمدید مدت حضور خود می‌توانید برای مدت کوتاهی (چند ساعت) خاک کانادا را ترک کنید و مجددا وارد این کشور شوید.سوپر ویزای کانادا: افراد بالای 18 سالی که در کانادا سکونت دارند، می‌توانند با ارسال دعوتنامه برای والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود و از طریق سوپر ویزای کانادا، امکان ورود به کانادا را برای آنها مهیا سازند.
از آنجایی که مدت اعتبار پاسپورت‌های ایرانی 5 ساله می‌باشد، ویزای مولتیپل و سوپر ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی نیز از 5 سال اعتبار قانونی برخوردار است.

3. ویزای دائم کانادا (PRV)

با دریافت ویزای دائم کانادا، دیگر بدون هیچ محدودیت زمانی می‌توانید در کانادا حضور داشته باشید و از تمامی فرصت و امکانات این کشور بهره‌مند شوید.در واقع، گرفتن ویزای دائم کانادا، یکی از بزرگ‌ترین رویاهای متقاضیانی است که می‌خواهند به یک جامعه پویا و چندفرهنگی متصل شوند و زندگی خود را در کشوری پیشرفته شروع کنند.

انواع ویزای دائم:

ویزاهای دائم کانادا نیز شامل انواع مختلفی می‌شود که بیشتر مختص به افرادی است که توانایی سرمایه گذاری و یا شروع یک کسب و کار در این کشور را دارند و از این طریق می‌توانند در رشد اقتصاد کشور کانادا نقش مهمی را ایفا کنند.

ویزای استارت آپ کانادا

ویزای استارت آپ با کسب و کار واجد شرایط

برای کارآفرینان و صاحبان ایده‌های نو و جدید ویزای استارتاپ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد تا با ورود به کانادا کسب و کار خود را در این کشور راه‌اندازی و برای نیروی کار کانادایی فرصت شغلی فراهم نمایند.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

با بازگشت 5 ساله سرمایه

این ویزا مختص به صاحبان سرمایه‌ای است که قصد دارند تا دارایی‌های خود را در کشور کانادا سرمایه گذاری کنند. برای این کار کافی است دارایی به ارزش حداقل 400 هزار دلار را در کانادا سرمایه‌گذاری کنید. این سرمایه پس از گذشت 5 سال بدون بهره به شما بازگردانده می‌شود.

جدول انواع ویزای کانادا

 

 

 

ویزای موقت کانادا

ویزای توریستی

ویزای سینگل
ویزای مولتیپل
سوپر ویزای کانادا
ویزای تحصیلیویزای دانش آموزی
ویزای دانشجویی

ویزای کار

ویزا بر اساس تایید وزارت کار
ویزا بدون نیاز به تایید وزارت کار
ویزای کار پس از تحصیل
ویزای کار همسر
ویزای دائم کاناداویزای استارتاپ
ویزای سرمایه گذاری

مزایای اخذ ویزای کانادا چیست؟

دریافت ویزای کانادا می‌تواند فرصت بسیار خوبی را برای پیشرفت حرفه‌ای و شخصی شما فراهم کند و حتی شما را از امتیازات بسیاری برخوردار نماید.
 • امکان سفر با ویزای کانادا به کشورهایی نظیر انگلیس، دومینیکن، کاستاریکا، کوبا، مکزیک، عمان، مراکش و… بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد.
 • امکان حضور 6 ماهه در کانادا به منظور گشت و گذار و تفریح.
 • برخورداری از ویزایی با مدت اعتبار پاسپورت (بدین معنا که اگر اعتبار پاسپورت شما 5 ساله باشد، ویزای دریافتی نیز به مدت 5 سال اعتبار دارد. در این 5 سال شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود، هر بار برای 6 ماه در کانادا بمانید.)
 • امکان کار پاره وقت، همزمان با تحصیل در کانادا
 • امکان تبدیل ویزای تحصیلی پس از فارغ‌التحصیلی به ویزای کار و…

مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا

مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا ممکن است بسته به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت باشد، اما بطور کلی لازم است تا مدارک زیر را برآورده کنید:

اخذ و هزینه ویزای کانادا

شرایط دریافت ویزای کانادا

همانطور که میدانید، شرایط اخذ هر یک از ویزاهای کانادا با یکدیگر متفاوت است. پس برای اینکه بتوانید پروسه اخذ ویزای کانادا خود را با موفقیت سپری کنید لازم است تا در ابتدای امر به بررسی شرایط هر یک از ویزاها بپردازید. سپس برای دریافت ویزایی که با شرایط شخصی شما مطابقت دارد اقدام نمایید.

ضمن ارائه تمامی مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی، دو شرط تمکن مالی و تاریخچه سفر تاثیر قابل توجهی در نتیجه درخواست شما دارد.

تمکن مالی: حداقل مبلغ تمکن مالی به ازای هر فرد 10 هزار دلار کانادایی می‌باشد. با این حال، این مبلغ تنها یک راهنما است و این امکان وجود دارد که با تمکن مالی کمتری نیز بتوانید ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید.تنها لازم است تا اثبات کنید که قادر به تامین هزینه‌های مرتبط با سفر خود به کانادا هستید.

سابقه سفر: داشتن سابقه سفر، علی الخصوص سفر به کشورهای اروپایی حوزه شینگن شانس شما را در دریافت ویزای توریستی به شدت افزایش میدهد. پس ارائه مدارک اثبات کننده ورود شما به کشورهای دیگر، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

به عنوان یک دانشجو و یا محصل، دریافت ویزای تحصیلی، شرایط متفاوت‌تری را نسبت به سایر ویزاها دارد.

پذیرش: لازمه تحصیل در کانادا، دریافت پذیرش از موسسات آموزشی معتبر می‌باشد. موسساتی که بسته به مقطع تحصیلی، شامل مدارس، کالج و دانشگاه‌ها میشود. دریافت نامه پذیرش باید کاملا معتبر باشد تا با استعلام آفیسر موجب رد درخواست شما نشود.

تمکن مالی: ارائه مدارک مالی نیز جز جدایی‌ناپذیر از فرآیند درخواست ویزا می‌باشد، که این مدارک برای ویزای تحصیلی بسته به شهریه‌ی موسسات آموزشی کاملا متغیر است. با این حال، مبلغ موجود در اسناد مالی شما باید اثبات کند که قادر به پرداخت تمامی مخارج یک سال زندگی خود در کانادا هستید.

پیشنهاد شغل: شرط مهم و اساسی در دریافت ویزای کار، داشتن یک دعوتنامه یا پیشنهاد شغل از سوی کارفرمایان و یا شرکت‌های کانادایی می‌باشد. بنابراین، این مسئله نشان دهنده‌ی اهمیت تعامل با کارفرمای کانادایی است و اینکه چگونه می‌توانید او را متقاعد کنید که شما بهترین گزینه برای پر کردن جایگاه شغلی مورد نظرش هستید.

مدارک: ضمن در دست داشتن دعوتنامه کاری، مدارکی که نشان دهنده عدم داشتن سابقه‌ی کیفری و عدم سوء‌پیشینه هستید، لازم و ضروری است.

مراحل دریافت ویزای کانادا

با توجه به انواع مختلف ویزاها برای کشور کانادا، برای شروع پروسه درخواست در وهله اول می‌بایست تا ویزای مورد نظر و ایده‌آل با شرایط خود را انتخاب کنید. و با برآورده کردن شرایط و مدارک لازم، قدم در مسیر ارسال درخواست ویزا بگذارید.برای به جریان انداختن پرونده خود میتوانید این پروسه را به دو روش آنلاین و یا حضوری پیش ببرید.

بدون شک ثبت درخواست از طریق اینترنتی و بصورت آنلاین، بسیار ساده‌تر از مراجعه حضوری به سفارت کانادا می‌باشد. در این روش کافی است به وبسایت رسمی سفارت کانادا مراجعه کنید، یک حساب کاربری ایجاد نمایید، فرم درخواست را پر کرده و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید و حتی هزینه‌های مربوطه را بپردازید.

سپس با تایید درخواست و ارسال کد پیگیری، برای انجام مراحل مربوط به انگشت نگاری به یکی از دفاتر وک کانادا در کشورهای نزدیک همچون ترکیه، امارات، گرجستان و… مراجعه کنید و تا دریافت تاییدیه نهایی منتظر باشید.

برای ثبت درخواست ویزا به روش حضوری، لازم است تا جهت تحویل مدارک و انجام مراحل انگشت نگاری و عکسبرداری به یکی از دفاتر انگشت نگاری مراجعه کنید و با پیشبرد تمامی مراحل لازم و پرداخت هزینه‌های مربوطه، پس از گذشت حداقل 37 روز، منتظر اعلام نتیجه‌ی نهایی باشید تا در صورت موافقت پروسه پیکاپ ویزا را انجام دهید.

از دیگر روش‌های ثبت درخواست ویزا، مراجعه به یکی از موسسات و آژانس‌های مسافرتی و اخذ ویزا می‌باشد.

در واقع، این موسسه‌ها، مثل یک همراه در کنار شما هستند و همه مراحل لازم برای اخذ ویزا را انجام می‌دهند. با این راهنمایی‌ها، شما به راحتی می‌توانید مدارک و هزینه‎‌های لازم را پرداخت کنید و از زمان و هزینه‎‌های اضافی و علی الخصوص نگرانی از ریجکتی ویزا جلوگیری نمایید.

 

با این حال، توصیه می‌کنیم همیشه به یک موسسه معتبر و با سابقه مراجعه کنید تا از خدمات بهتر و راهنمایی‌های دقیق‌تر برای اخذ ویزای کانادا بهره‌مند شوید. با این رویکرد، شما به راحتی می‌توانید به کشور کانادا سفر کنید و لحظاتی پر از هیجان را در آنجا تجربه کنید.

تعیین وقت سفارت کانادا برای شهروندان ایرانی

در حال حاضر سفارت کانادا در کشور ایران برای عموم تعطیل شده است. اما، این بدین معنا نیست که شما شهروندان ایرانی فرصت دیدار با افسران ویزا را از دست داده‌اید! برای تهیه ویزای کانادا، شما می‌توانید به دفاتر وک در کشورهای ترکیه، امارات و گرجستان مراجعه کنید و با بهره‌مندی از خدمات متخصصان آنجا به راحتی و با اطمینان خاطر، به مقصد خود در کانادا برسید.اما سوال اینجاست که “چطور می‌توانم وقت سفارت کانادا را دریافت کنم؟” واقعیت امر این است که بدلیل عدم نیاز به مصاحبه با افسران ویزا، نیازی به دریافت وقت از سفارت کانادا ندارید! در عوض، با مراجعه به سایت VFS، می‌توانید به راحتی و بدون هیچ گونه تاخیر، وقت مناسبی را برای انجام انگشت نگاری خود تعیین کنید.

هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزاهای کانادا ممکن است بسته به نوع ویزا، مدت حضور در کانادا و دیگر عوامل مختلف، متغیر باشد. با این حال، این هزینه عموما شامل هزینه انگشت نگاری و بررسی پرونده میشود. بدین منظور برای انواع ویزاهای مختلف کانادا، این هزینه‌ها به شرح زیر می‌باشد:
هزینه انواع ویزاهزینه انگشت نگاریهزینه بررسی پرونده
هزینه ویزای توریستی85 دلار100 دلار
هزینه ویزای تحصیلی85 دلار150 دلار
هزینه ویزای کاری85 دلار155 دلار
لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات دقیق از هزینه ویزاها، حتما به سایت سفارت یا کنسولگری ….. مراجعه نمایید.

دلایل ریجکتی ویزای کانادا

اتفاق ناخوشایندی که ممکن است بسیاری از درخواست کنندگان با آن مواجه شوند، ریجکتی ویزای کانادا می‌باشد. این اتفاق معمولا به سبب دلایل مختلفی رخ می‌دهد. دلایلی از جمله:
 • عدم تطابق اطلاعات: چنانچه فرم درخواست ویزا را با اطلاعات اشتباه، نادرست و یا نامعتبری از خود تکمیل کنید، درخواست ویزا رد خواهد شد.
 • عدم اثبات دلایل قانونی برای ورود به کانادا: یکی از دلایل رد درخواست ویزای کانادا می‌تواند عدم اثبات دلایل قانونی برای ورود به کانادا باشد. برای دریافت ویزای کانادا، شما باید بتوانید به نحو مناسبی درباره دلایل سفر، مدت زمان سفر و برنامه های خود در کانادا توضیح دهید.
 • عدم ارائه مدارکی مبنی بر بازگشت به کشور مبدا: شما باید با ارائه مدارکی به افسر ویزای کانادا ثابت کنید که به محض اتمام مدت اقامت به کشور مبدا خود باز می‌گردید. در غیر اینصورت درخواست شما با ریجکتی مواجه میشود.
 • عدم داشتن تمکن مالی کافی: شما درخواست‌کنندگان باید اثبات کنید که قادر به تامین هزینه‌های خود و خانواده‌تان در طول سفر به کانادا هستید. برای این منظور باید اسناد بانکی، سند مالکیت و… را مطابق مبلغ لازم ارائه دهید تا از رد درخواست ویزای خود جلوگیری نمایید.
 • تاریخ اعتبار پاسپورت: پاسپورت باید حداقل 6 ماه دارای اعتبار باشد. اگر اعتبار پاسپورت کمتر از 6 ماه باشد، ویزای درخواستی رد خواهد شد.
 • بروز تخلفات مهم در گذشته: اگر در گذشته در سفر به دیگر کشورها، به دلیل تخلفات جدی، مانند فعالیت‌های غیرقانونی یا شرکت در جنایات، محکوم شده‌اید، این مسئله می‌تواند باعث رد درخواست ویزای کانادا شود.

نحوه اعتراض به رد درخواست ویزا

ریجکتی ویزای کانادا یکی از آن چالش‌هایی است که ممکن است با آن روبرو شوید. ولی اصلا جای نگرانی وجود ندارد. در واقع، ممکن است این رد ویزا فرصتی برای شما باشد تا باز هم بتوانید با افسران کانادایی ارتباط برقرار نمایید و شانس جدیدی برای درخواست ویزا پیدا کنید.
اما برای اعتراض به رد درخواست ویزای کانادا، شما باید ابتدا دلایل رد درخواست خود را با دقت مطالعه کنید. سپس، به صورت رسمی درخواست خود را برای اعتراض ارسال کنید. (البته ممکن است این مرحله نیاز به پرداخت هزینه‌ای داشته باشد.)در صورت تایید اعتراض شما، درخواست ویزا مجددا مورد بررسی قرار میگیرد. به هر حال، نتیجه نهایی بستگی به تصمیم مقامات کانادایی دارد و ممکن است اعتراض شما قابل قبول نباشد.

دغدغه متقاضیان ویزای توریستی کانادا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

و در آخر

کانادا چندین نوع ویزا را برای افرادی که مایل به بازدید، کار و یا تحصیل به این کشور هستند، ارائه می‌دهد. پس مهم است که قبل از درخواست، با شرایط لازم برای هر نوع ویزا آشنا شوید و حتی در صورت نیاز برای راهنمایی بهتر، با موسسات و آژانس‌های مسافرتی معتبر مشورت کنید. متخصصان ما نیز همواره در تلاش هستند تا با راهنمایی شما عزیزان، تجربه یک سفر لذت بخش و فراموش نشدنی از کشور کانادا را برایتان پدید آورند. کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید…
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره ویزای کانادا، می‌توانید می توانید همه روزه با شماره 87700033 تماس بگیرید.

سوالات متداول

خیر؛ برای درخواست ویزای توریستی کانادا نیازی به مصاحبه نیست.

بله لازم است تا تمامی مدارک مورد نیاز شما در دارالترجمه‌های رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود.

ارائه برنامه مسافرتی خود به افسران کنسولگری، در قبولی درخواست شما تاثیر مثبتی دارد.

خیر؛ دعوتنامه از شروط الزامی دریافت ویزا نمی‌باشد. اما ارائه آن می‌تواند تا حدودی شانس درخواست شما را بالا ببرید.

اعتبار ویزای مولتی کانادا به اعتبار پاسپورت شما بستگی دارد. از آنجایی که اعتبار پاسپورت شهروندان ایرانی 5 سال می‌باشد، ویزای مولتی کانادا نیز برای ایرانیان به بعنوان ویزای 5 ساله شناخته می‌شود.

بله؛ دانشجویان می‌توانند همزمان با تحصیل بطور پاره وقت، به کار دانشجویی مشغول باشند.

با ارسال درخواست و مدارک خود و پیشبرد مراحل انگشت نگاری، پس از گذشت حداقل 42 روز، به درخواست شما پاسخ داده میشود. که در صورت موافقت با درخواست ویزا لازم است مراحل پیکاپ ویزا را انجام دهید.

در صورت صدور ویزای کانادا، به منظور وارد کردن لیبل ویزا درون پاسپورت، پروسه‌ای تحت عنوان پیکاپ ویزا انجام شود. در این پروسه، لازم است تا پاسپورت خود را به یکی از دفاتر وک کانادا ارسال نمایید.

خیر؛ ویزای توریستی تنها با هدف گردشگری صادر میشود و به شما دارندگان این ویزا، اجازه کار و یا تحصیل را نمی‌دهد.

در صورت صدور ویزای کانادا، به منظور وارد کردن لیبل ویزا درون پاسپورت، پروسه‌ای تحت عنوان پیکاپ ویزا انجام شود. در این پروسه، لازم است تا پاسپورت خود را به یکی از دفاتر وک کانادا ارسال نمایید.